JVD BudíkyVlny, ztišující vítr nad jezerem, všude stromy, které rostou přímo od břehu, na svazích hor obrovské balvany, které jsou na svém místě již tisíce let. Žádné cesty, žádné stezky, žádná elektřina. Jen nekonečné hory, lesy, řeky a jezera. K dosažení takovýchto odlehlých míst pomáhá dobrodruhům a objevitelům v Kanadě na Aljašce nebo na Antarktidě již téměř 100 let hydroplán – seaplane, který dokáže přistát a opět odstartovat z vodní hladiny bez nároků na startovací a přistávací plochu.

Pro muže, kteří neváhají seskočit z plováku hydroplánu do vody jezera, aby dotáhli své letadlo posledních pár metrů ke břehu, pro všechny dobrodruhy, kteří se na svoje hodinky potřebují spolehnout v jakékoli situaci a v jakýchkoli povětrnostních podmínkách, ať už nad nebo pod hladinou jezera, jsme navrhli výjimečnou řadu chronometru s označením JVD Seaplane.

Jsou to hodinky velice masivní, vyrobeny z odolné nerezové oceli, mají šroubovací korunku a dno pro zajištění maximální vodotěsnosti. Vždy absolutně přehledné, aby jejich majitel v případě potřeby odečetl čas ve zlomku vteřiny. Podobnost číselníku hodinek s leteckými přístroji není v tomto případě náhodná. Pro svoji léty prověřenou kvalitní konstrukci, bezproblémový chod a dostupnost náhradních dílů jsme pro kolekci hodinek JVD Seaplane vybrali japonské stroje Miyota.

Tyto hodinky jsou srdeční záležitostí každého opravdového chlapa.