JVD Budíky do sítěZnačka JVD – Jasněna Vláhová Design – byla založena v roce 1994. Zatímco se většina místních hodinářských firem zabývá distribucí zahraničních značek, my se snažíme vytvořit světovou značku, jejíž původ je v Čechách – srdci Evropy. 
S logem JVD se nejprve vyráběly pouze hodinky, časem přibyly budíky a v současné době dodáváme pod touto značkou na trh kompletní hodinářský sortiment, sestavený z nejkvalitnějších produktů od nejlepších světových výrobců časomíry. Výrobky se značkou JVD neuvidíte v regálech obchodních domů, ale pouze u specializovaných obchodníků, kteří jsou schopni poradit, doporučit, případně zajistit odborný servis. Dbáme na image značky s profesionálním a dlouhodobým servisem, v hodinkách používáme vždy opravitelné kovové strojky a naším zájmem je, aby jednotlivé výrobky svému majiteli sloužily dlouhá léta. Naši práci prověřují již od roku 1992 oboroví znalci – hodináři v Čechách, na Slovensku a v Polsku. Společně se tak snažíme zlepšovat naši práci, připravovat stále dokonalejší modely podle aktuální poptávky a nejnovějších trendů. Do všech výrobků JVD se snažíme aplikovat nejnovější technologie, včetně posledních modelů hodinkových strojků. Při výrobě využíváme vždy prvotřídní materiály, které předurčují dlouhou životnost a bezproblémový chod. Každý model se pečlivě dolaďuje, prohlíží a zkouší. To vše probíhá v souladu s běžnou cenovou dostupností všech výrobků JVD. Naši koneční zákazníci jsou díky nejnovějším komunikačním technologiím stále informovanější a upřednostňují optimální poměr mezi cenou a kvalitou, což je rovněž mottem naší firmy. Věříme, že tato strategie má budoucnost. 
Logo JVD prodělalo ve své historii několik grafických změn a jeho stávající podoba je dána širokým záběrem nabízených výrobků. Následující přívlastky rozdělují dané výrobky dle použitých materiálů a technologické vyspělosti.